Naše reference? To bude podívaná panečku.

Ale jak říkáme, papír (monitor) snese všechno. Hezky to vypadá, krásně to zní. Raději se ale potkáme u nás, nebo přímo na realizaci u zákazníka. Nejlepší je vidět vše „naživo“.

Vyberte si podobný projekt jako ten Váš

JIP Brno

Povedená realizace v JIP Brno! Díky citlivé spolupráci architekta s naším guru přes světelně-technické výpočty vznikla úžasná prodejna s neopakovatelnou atmosférou. Té bezpochyby pomáhají i naše LED svítidla.

RI OKNA a.s.

Vypracování projektu, návrh nové primární a sekundární světelné soustavy do technologie LED za využití profesionálních senzorů od firmy Tridonic, včetně řídícího systému. Návratnost z říše snů do 2 let. Tohle je nejlepší managerské rozhodnutí. Podívejte se na celou případovou studii.

Použitá svítidla:

UFO WE

TIL EVO

JIP Sadská

Kompletní výměna osvětlovací soustavy do moderní a úsporné varianty s našimi novými LED lineárními svítidly LINEAR. Výsledkem se stala naprosto jiná atmosféra a vnímání produktu díky vyšší osvětlenosti příjemným, homogenním světlem. A také zásadní úspora v nákladech na svícení.

BRITTERM a.s.

V březnu byla naším LED svítidlem UFO nasvícena nová hala společnosti BRITTERM a.s. Původní hodnoty osvětlení se navýšily v řádu desítek procent a zároveň se ve stejném poměru snížila energetická náročnost světelné soustavy.

Použitá svítidla:

UFO W – 150W

Pilsner Urquell

Pro pivovarnickou jedničku v České republice jsme přesvítili do LED technologie strategické provozní a skladové prostory. Podařilo se výrazně snížit náklady na elektrickou energii a zásadně zlepšit světelný komfort v těchto provozech.

Město Veselí nad Moravou

Výhrami ve výběrových řízení díky kvalitním LED svítidlům Cobra prochází aktuálně město Veselí nad Moravou rozsáhlou rekonstrukcí světelné soustavy. V první etapě bylo osazeno našimi LED svítidly Cobra 169 světelných bodů. V další fází se počítá s osazením dalších 369 světelných bodů. LED svítidla Cobra vynikají mimořádnými parametry a to jak ve svítivosti, tak v úspoře. Nespornou výhodou jsou high-end zdroje se systémy stmívání AstroDIM, 4DIM a MainsDIM.

Použitá svítidla:

Veřejné osvětlení Cobra

VETROPACK MORAVIA GLASS, a.s.

Součástí strategie regenerace světelné soustavy byla plánovaná výměna původního osvětlení za nové LED osvětlení TIL. Hlavní výrobní hala tak dostala odpovídající kvalitní osvětlení dle přísné normy. Součástí realizace bylo také vypracování světelně-technického výpočtu.

Dopravní podnik hl. m. Prahy - Depo Kačerov

Kompletní nasvícení servisních částí a myčky pro Depo Kačerov. Byly tak splněny normy pro osvětlenost a započala dlouhodobá spolupráce na revitalizaci světelné soustavy.

Použitá svítidla:

Prachotěsné svítidlo TIL EVO

Ipsen Pharma

Administrativní budova farmaceutické firmy prošla kompletní revitalizací světelné soustavy. Nové osvětlení plně vyhovuje normám a také požadavkům zadavatele.

Použitá svítidla:

Panel

JIP Cash&Carry

Rebranding prodejen započala JIP před 2 lety. Zdárně sekundujeme kreativnímu duchu jejich projektantů. Nasvěcujeme jak prostory, tak samotné potraviny.

Použitá svítidla:

Panel

Tracklight

Linear Plus

UFO W

Poptáváte měření osvětlení. Směle do toho.

Napište nám. Netrpělivě čekáme na náš první společný projekt.

Poptáváte měření goniofotometrem. Směle do toho.