Udělat dobře projekt pro LED osvětlení není jen tak

Navrhujeme svítidla s ohledem na aktuální situaci a potřeby. Zdarma a kdykoliv.

V současné době je pro firmu důležité, aby fungovala efektivně a byla konkurenceschopná. A to nejen v oblasti marketingu, prodeje
a výroby. Je potřeba držet na uzdě také režijní a provozní náklady. A samozřejmě je snížit na minimum.

My v TESLUXU umíme snížit náklady na svícení až o 90 %. Využíváme k tomu moderní LED technologii a řízené stmívání na místech,
která aktuálně nevyužíváte.

Proč také svítit tam, kde je dostatek denního světla? To nám přijde zbytečné.

Jak to celé probíhá?

Napište nám, nebo zavolejte. Domluvíme se na termínu a přijedeme se podívat. Od stolu nikdy nemůžeme přesně navrhnout nejlepší řešení.

Společně projdeme aktuální způsob osvětlení a změříme, kolik ho potřebujete. Spočítáme roční náklady na energie a připravíme projekt.

Do speciálního programu přesně nasimulujeme Vaši situaci za použití nových světel, případně stmívacího systému.

Spočítáme Vám reálné úspory dle normy a připravíme zprávu, v níž uvedeme reálnou dobu návratnosti a výši úspor.

Celý projekt jsme schopni zrealizovat, osadit nová svítidla, vyrobit a namontovat systém řízeného stmívání a vše uvést do provozu.

Samozřejmostí je kompletní dokumentace, certifikáty na všechny dodávané produkty, prohlášení o shodě apod.

Není světlo jako světlo

Projekty jsou nedílnou součástí naší činnosti. Není rozumné přistupovat k výměně osvětlení metodou „kus za kus“.
Do hry vstupuje hned několik důležitých faktorů.

Jaký vybrat výkon? Jakou barvu světla? Jak vysoko umístit osvětlení? Proč svítit i tam, kde to není v danou chvíli nutné?

Přesně na tyto otázky vám dáme odpověď. A přesně tohle je důvod, proč si nechat zpracovat projekt od nás.
Světlům rozumíme, pracujeme s nimi ve dne v noci.

Ukázky vypracovaných projektů

Poptejte projekt zdarma

Světla jsou náš život. Jsme si jisti, že najdeme nejlepší řešení
i pro Váš projekt. Ať už se jedná o obrovskou fabriku
s bambilionem svítidel, nebo klidně plácek před firmou.
Napište nám, nebo se rovnou stavte, máme skvělou kávu.

Neradi se chlubíme, ale přesto...

Otázky a odpovědi, neboli FAQ

Neexistuje bohužel univerzální odpověď. Důležité faktory jsou dané normou (intenzita osvětlení, oslnění apod.). Další jsou dány např. výškou ve které budou svítidla zavěšena. Obecně platí, že od 6m výšky už je lepší použít svítidla s optikou. A barva světla? To je na další otázku.

Obecně platí, že 3000K (teplá bílá) je spíše pro použití domů. Má minimální složku modré barvy a tudíž z uvedených barev světla nejméně ovlivňuje aktivitu mozku. 4000K (neutrální, denní bílá) je většinou vybírána do provozů, kde se pohybují lidé. Není tak agresivní jako 6500K a neunavuje tak oči. Je lety odzkoušená. 6500K (studená bílá) s nádechem až do modré má už z návzu patrné, že obsah modré složky bude nejvyšší. Není škodlivá, ale používá se spíše na areálové dosvětlování a tam, kde je potřeba z příkonu „vydolovat“ nejvyšší výkon.

Pokud nerealizujete výměnu z dotačních peněz, nebo nepotřebujete podklady ke kolaudaci, tak ne. Pokud ovšem potřebujete splnit hygienické normy, vědět kolik a jakého světla potřebujete, tak ano. Pokud se rozhodnete pro naše svítidla, zpracujeme Vám projekt zdarma.

Počet a rozmístění nouzových (bateriových) svítidel většinou definuje BOZP zpráva. Pokud taková neexistuje, navrhneme vám logické rozmístění pro případ výpadku proudu a nutnosti pohybu lidí. Umíme se také napojit na váš záložní okruh.

Jsou opravdu srovnatelná, nebo tak pouze vypadají? Mají záruku 5 let? Vypracovali vám projekt za který dají ruku do ohně? Mají historii a budou tady za 10 let? Pokud na tyto otázky máte logické a pravdivé odpovědi, tak je vemte od konkurence. Jinak by to bylo hloupé rozhodnutí. Jsou prostě levnější.

Poptáváte projekt na míru? Směle do toho.

Poptáváte měření osvětlení. Směle do toho.

Napište nám. Netrpělivě čekáme na náš první společný projekt.